https://mobirise.com/

23 czerwca - piątek

Zapraszamy do Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach

CH - FORUM

Wszystko w godzinach 13.00 – 19.00.

"Jak górnik Śmierdzirobotka ze Skarbnikiem się spotkał"

Kolektyw teatralny Lufcik na korbkę zaprasza na premierowy pokaz spektaklu „Jak górnik  Śmierdzirobotka ze Skarbnikiem się spotkał”. Jest to przedstawienie w kabaretowym klimacie z lekko
rockową nutką w tle, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat i ich opiekunach. Lufcik na Korbkę opiera swoje produkcje na motywach śląskich legend, wplatając w nie motywy znane z tradycyjnych bajek i popkultury. Dodajmy do tego mnogość środków teatralnych, muzykę na żywo, interakcję, a otrzymamy niebanalną propozycję teatralną. Spektakl ma także wartość dydaktyczną, kładzie duży nacisk na zalety płynące z pomagania i odpowiedzialności za swoją pracę.

Gra Tropiciele Przygód Lato!

Zapraszamy mieszkańców Gliwic i regionu do mini-gry TROPICIELE PRZYGÓD: LATO!, podczas której Scena Forum oraz najbliższe otoczenie centrum handlowego staną się miejscem pełnym tajemnic, zagadek i skarbów. Na graczy czekać będą różnorodne zadania: szyfry, rebusy, zadania logiczne i zręcznościowe – a wszystko to, by wspólnie pomóc Hospicjum!

Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci i młodzież, a nawet dorosłych. W grze można brać udział indywidualnie albo w zespole od 2 do 5 osób. Nie trzeba się nigdzie zapisywać! Wystarczy zgłosić się w dowolnym momencie między 15.50, a 18.00 do punktu startu zabawy na Scenie Forum (1 piętro). Udział w grze zajmie maksymalnie godzinę. Wszystkie wypełnione Karty Gry należy zwrócić do punktu startu najpóźniej do godziny 19.00.

Warsztaty Z SERCEM

Warsztaty kreatywnego rozwoju, które bazują na zdolnościach manualnych oraz wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci. Na zajęciach wykorzystamy różne materiały i techniki plastyczne. Zapraszamy do uczestnictwa także dorosłych. Pod okiem uzdolnionych instruktorek, zrealizujemy swoje najwymyślniejsze pomysły, płynące prosto z serca, na wykonanie ozdoby, którą będziemy mogli zabrać na pamiątkę, ale także podarować gliwickiemu hospicjum.