22 stycznia 2019
  • 13:47 Czym zajmuje się medycyna pracy?
  • 13:48 Kiedy do lekarza medycyny pracy?
  • 13:52 Czym zajmuje się lekarz medycyny pracy?
  • 11:01 Orteza nadgarstka z wkładką łagodzącą ból
  • 11:02 Czym jest orteza?
Labolatorium medyczne

Chirurdzy dziecięcy pracujący w Prywatnej Lecznicy Certus to doskonali specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Wyróżniają się olbrzymią wiedzą, swoimi umiejętnościami oraz stale podnoszonymi kwalifikacjami. Na wizytę w Poradni chirurgii dziecięcej można umówić się online, telefonicznie lub osobiście, w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu oraz  w Centrum Medycznym nr 3 przy ul. Poznańskiej 15 w Swarzędzu.

Najlepszy chirurg dziecięcy – Poznań

Podejmujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi lekarzami specjalistami. Każdy z nich cieszy się doskonałą opinią oraz uznaniem, zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów. Dzięki temu, udając się na wizytę do chirurga dziecięcego w Prywatnej Lecznicy Certus można mieć pewność w pełni profesjonalnej oraz empatycznej opieki medycznej.

Nasi specjaliści podejmują się ambulatoryjnych zabiegów medycznych oraz złożonych operacji z zakresu chirurgii dziecięcej. Udzielają również niezbędnych, fachowych konsultacji lekarskich.

Rozległa wiedza i umiejętności

Mali pacjenci oraz ich rodzice doceniają profesjonalną oraz empatyczną opiekę, jaką oferują nasi specjaliści. Chirurg dziecięcy przyjmujący w Prywatnej Lecznicy Certus wyróżnia się rozległą wiedzą oraz umiejętnościami. Są również niekwestionowanymi specjalistami w swojej dziedzinie.