22 lipca 2019
  • 17:19 Oferta sukienek Plus Size
  • 10:58 Kupowanie rowerów przez internet
  • 19:13 Wypożyczanie samochodów dla osób prywatnych i firm
  • 14:43 Dobra jakość przygotowanych opon
  • 10:50 Kilka słów o elektronicznych legitymacjach
Labolatorium medyczne

Chirurdzy dziecięcy pracujący w Prywatnej Lecznicy Certus to doskonali specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Wyróżniają się olbrzymią wiedzą, swoimi umiejętnościami oraz stale podnoszonymi kwalifikacjami. Na wizytę w Poradni chirurgii dziecięcej można umówić się online, telefonicznie lub osobiście, w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu oraz  w Centrum Medycznym nr 3 przy ul. Poznańskiej 15 w Swarzędzu.

Najlepszy chirurg dziecięcy – Poznań

Podejmujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi lekarzami specjalistami. Każdy z nich cieszy się doskonałą opinią oraz uznaniem, zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów. Dzięki temu, udając się na wizytę do chirurga dziecięcego w Prywatnej Lecznicy Certus można mieć pewność w pełni profesjonalnej oraz empatycznej opieki medycznej.

Nasi specjaliści podejmują się ambulatoryjnych zabiegów medycznych oraz złożonych operacji z zakresu chirurgii dziecięcej. Udzielają również niezbędnych, fachowych konsultacji lekarskich.

Rozległa wiedza i umiejętności

Mali pacjenci oraz ich rodzice doceniają profesjonalną oraz empatyczną opiekę, jaką oferują nasi specjaliści. Chirurg dziecięcy przyjmujący w Prywatnej Lecznicy Certus wyróżnia się rozległą wiedzą oraz umiejętnościami. Są również niekwestionowanymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Redakcja

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT