24 sierpnia 2019
  • 21:43 Oferta miodów naturalnych
  • 22:56 Walka z tkanką tłuszczową
  • 14:30 Oferta zestawów obiadowych z porcelany
  • 14:26 Serwis obiadowy – wiele opcji dostępnych na rynku
  • 10:11 Jaki serwis obiadowy kupić?
Srebro koloidalne

W ostatnich latach zauważyć można, że rok po roku wracamy w medycynie do tego co było znane i wykorzystywane przed lat. Obecnie takim hitem staje się miedzy innymi srebro koloidalne do picia inaczej określone nanosrebrem. To świetna propozycja, która w ostatnich kilku latach znów stała się popularna. Jest to produkt, który już dawno stosowany był w wielu medyczynych preparatach i obecnie znów tak się właśnie dzieje.

Dbając o zdrowie

Jeśli zastanawiacie się co to jest nanosrebro, to należy powiedzieć, że jest to propozycja zawiesiny z bardzo małymi cząstkami srebra, które zastosowane w odpowiedniej dawce mogą mieć korzystny wpływ na organizm. Przede wszystkim nanosrebro wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Dlatego właśnie może być to produkt, który stosowany będzie w wielu preparatach prozdrowotnych. Między innymi wykorzystuje się srebro koloidalne do picia jako podstawę preparatów w formie kropel do oczu w  podstawowych działaniach związanych z początkowym stadium zapalenia spojówek.

Pokona bakterie

Sięgając po nanosrebro można oczekiwać, że ten produkt będzie wykazywał działanie w walce z bakteriami w organizmie. Po przyjęciu srebra do picia już po kilku minutach można oczekiwać, że pokonane zostaną bakterie w organizmie. Jeśli chodzi o preparaty ze srebrem sprawdzają się one świetnie między innymi w momencie, gdy będzie trzeba leczyć choroby, z którymi nie radzą sobie nawet antybiotyki. Natomiast jest wiele bakterii, które nie są w stanie uodpornić się na działanie srebra, i dlatego radzi sobie z nimi doskonale.

Redakcja

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT