Escape Room w Krakowie

Escape Room w Krakowie

Escape room, czyli po polsku pokój zagadek to nowa, dostępna w Polsce od kilku lat forma rozrywki. Bardzo szybko ten sposób spędzania wolnego czasu stał się niezwykle popularny. Dzisiaj escape room działają w bardzo wielu miastach. W swoje progi zaprasza także escape room Kraków.

Escape room w Krakowie – jakie zagadki przygotował?

Escape roomy Kraków osadzone są w realiach PRL-u. Akcja zagadek, które przygotował escape room Kraków rozgrywa się pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Realia epoki przez twórców pokoju zagadek w Krakowie zostały oddane naprawdę bardzo wiernie. Pokój zagadek Kraków pełny jest bowiem rekwizytów z czasów PRL-u. Pokój zagadek Kraków składa się z dwóch pomieszczeń. Pokój zagadek Kraków proponuje do rozwiązania zagadki na dwóch poziomach zaawansowania: średniotrudne i trudne. W zależności od stopnia zaawansowania w escape roomy w Krakowie można spędzić od czterdziestu pięciu minut do godziny.

Ile kosztuje zabawa w escape roomy w Krakowie?

Wszystko zależy od tego, ilu jest uczestników zabawy. Escape roomy w Krakowie dysponują pomieszczeniami, w których może bawić się od dwóch do pięciu osób. Dwie osoby za zabawę w escape room w Krakowie zapłacą 90 – 100 zł. Grupa składająca się z pięciu osób w escape room Nowa Huta zapłaci 150 – 175 zł. Escape room Nowa Huta dostępne są od czternastego roku życia. Chcąc zapewnić uczestnikom zabawy bezpieczeństwo, w escape room Nowa Huta zainstalowano kamery oraz czujniki dymu. Pomieszczenia w nowohuckim pokoju zagadek nie są zamykane na klucz.