Escape room w Nowej Hucie

Escape room w Nowej Hucie

Escape room, czyli pokój zagadek to rodzaj rozrywki, który w Polsce dostępny jest od kilku lat. Pod pojęciem escape room kryje się pomieszczenie, w którym na uczestników zabawy czekają zagadki do rozwiązania. Fabuła zagadek osadzona jest w różnych realiach. Escape room Kraków proponuje zagadki, których fabuła rozgrywa się w PRL-u.

Kraków escape room – kto może skorzystać?

W zabawie, które zapewnia escape room Kraków mogą brać udział wyłącznie osoby, które mają ukończone czternaście lat. Pomieszczenia, które składają się na escape room Kraków nie są zamykane na klucz. Pokój zagadek Kraków to zagadki na rozwiązanie, których jest czterdzieści pięć lub sześćdziesiąt minut. Wybierając pokój zagadek Kraków można liczyć bardzo różne zagadki. Są to zagadki na zarówno na poziomie średniozaawansowanym, jak i takie, których rozwiązanie może okazać się znacznie trudniejsze.

Ile osób może brać udział w zabawie?

Pokój zagadek Kraków jest pomieszczeniem, w którym może jednorazowo bawić się od dwóch do pięciu osób. Escape room w Krakowie jest pomieszczeniem, w którym uczestnicy zabawy mogą czuć się bardzo bezpiecznie. W escape room w Krakowie umieszczone są kamery. Uczestnicy zabawy są stale obserwowani.

Ponadto w escape room w Krakowie zainstalowano czujniki dymu. W pomieszczeniach znajdują się też gaśnice. Escape room Nowa Huta (jedna z dzielnic Krakowa) jest naprawdę bezpieczny. W escape room Nowa Huta na uczestników zabawy czeka szereg rekwizytów. Dzięki nim zabawa w escape room Nowa Huta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.