Jakich narzędzi do golenie użyć?

Jakich narzędzi do golenie użyć?

Obecnie mężczyźni mogą wykorzystać do golenia bardzo różne przyrządy. Dzięki temu mogą wybrać metodę golenia na mokro lub na sucho. Obecnie metoda pierwsza znów wraca do łask.

Golenie na mokro: jakie narzędzia są niezbędne?

Metoda golenia na mokro wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Panowie mają dzisiaj do wyboru między innymi brzytwy. Jest to jedno z najstarszych narzędzi do golenia. Co ciekawe, w XXI wieku brzytwy przeżywają swój wielki renesans. Mężczyzn, którzy wybierają brzytwy z roku na rok jest coraz więcej. Popularność brzytew sprawiła, że barber shop ma w ofercie brzytwy do golenia różniące się materiałem, z którego zostało wykonane zarówno ich ostrze, jak i rączka.

W ofercie barber shop panowie znajdą brzytwy do golenia z ostrzem wykonanym ze stali nierdzewnej lub węglowej. Poszczególne brzytwy do golenia mogą też różnić się rączką. Wyjątkowo elegancko prezentują się te, których rączki zostały wykonane z rogu bawołu. Rączka brzytwy może zostać wykonana także z różnych gatunków drewna, metalu czy tworzywa sztucznego. Użyty materiał wpływa na jej cenę.

Nie tylko brzytwa

Do golenia na mokro można użyć nie tylko brzytwy. Do łask powracają także maszynki do golenia na żyletki. Co ciekawe, maszynki do golenia na żyletki wybierają bardzo chętnie nie tylko mężczyźni w bardzo dojrzałym wieku. O maszynki do golenia na żyletki pyta także wielu młodych mężczyzn.

Barber shop to sklep, który oferuje szeroki wybór kosmetyków adresowanych do mężczyzn. W ofercie tego sklepu klienci znajdą także szeroki wybór narzędzi do golenia.