Nowe czy stare mieszkania?

Nowe czy stare mieszkania?

Nowe mieszkania Poznań, to nie tylko możliwość zamieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, ale też bezpieczeństwo, oszczędność i szereg korzyści, jakie mają mieszkania od dewelopera.

Nowe mieszkania to oszczędność

Większość nieruchomości starych zasobów mieszkaniowych, zwłaszcza tej, która została zbudowana podczas boomu, ma niski poziom izolacji cieplnej i akustycznej. Wynika to z faktu, że materiałem na ściany w większości przypadków jest pustak, a systemy izolacji akustycznej i izolacja podczas budowy nie były w ogóle stosowane. Wszystko to, oprócz zwiększonego poziomu słyszalności, prowadzi do tego, że w takiej obudowie trudno jest utrzymać komfortową temperaturę: zimą jest zimno, a latem gorąco.

Konieczne jest prawie ciągłe ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczenia, co oznacza ogromne rachunki za prąd. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce jak Famajezyce.pl budowane są zgodnie z najnowszymi standardami jakości, efektywności energetycznej i przyjazności dla środowiska. Takie nowe mieszkania Poznań Sołacz mają wysoki stopień izolacji akustycznej. Izolacja ścian w połączeniu z wysokiej jakości oknami pozwala utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz.

Układ pomieszczeń w mieszkaniach

Układ w starych zasobów mieszkaniowych z reguły nie jest zbyt wygodny do życia: małe okna, często wychodzące na patio, małe sypialnie i kuchnie itp. Jednak w nowych budynkach wszystkie pomieszczenia są rozplanowane dużo korzystniej. Tak więc zalety nowych budynków w porównaniu z mieszkaniami wtórnymi są oczywiste. I tylko ograniczony budżet może stać się jedyną przeszkodą w pozyskiwaniu nowych mieszkań. Jeśli jednak dokładnie przestudiujesz rynek, zobaczysz, że niższa cena starych mieszkań jest tylko pozorna. Najczęściej ich zakup wiąże się z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac remontowych.