Oferta nie tylko dla klientów indywidualnych

Oferta nie tylko dla klientów indywidualnych

Wynajem aut to usługa, z której obecnie korzystają nie tylko odwiedzający Polskę zagraniczni turyści. Wynajem aut cieszy się popularnością także wśród stałych mieszkańców dużych i trochę mniejszych miast. Na wynajem aut równie często decydują się różnej wielkości firmy i osoby prywatne.

Naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów

Na polskim rynku wypożyczalni samochodów działają takie, które mogą pochwalić się dość długą historią. Świadczy to nie tylko o tym, że wynajem samochodów jest w Polsce popularny, ale także o tym, że jest to dobra i renomowana wypożyczalnia samochodów. Taka wypożyczalnia samochodów dysponuje bardzo bogatą i różnorodną flotą pojazdów. Umożliwia wynajem samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie jest także wynajem samochodów typu bus. Auta, którymi dysponuje wypożyczalnia samochodów są w świetnym stanie technicznym. Regularnie przechodzą przeglądy i mają maksymalnie 2 lata.

Plusy wynajmu samochodów

Firmom wypożyczalnia samochodów Carnet proponuje wynajem długoterminowy. Wszystkie koszty związane z ubezpieczeniem samochodów bierze na siebie wypożyczalnia aut. Wypożyczalnia aut ma oddziały w wielu miastach Polski. Wypożyczalnia aut umożliwia zwrot wynajętego samochodu w oddziale znajdującym się w innym mieście. Możliwy jest także wynajem aut w wypożyczalni na lotniskach. Atrakcyjne ceny wynajmu, możliwość rezerwacji przez internet lub telefonicznie są dodatkowymi atutami wypożyczalni. Więcej o świadczonych przez nią usługach można przeczytać w naszym wcześniejszym tekście.