Wygodny dozownik do mydła

Wygodny dozownik do mydła

Dozowniki do mydła zyskały dużą popularność jako poręczny przyrząd higieniczny do mycia rąk w miejscach publicznych i domowych. Najbardziej poszukiwane są dozowniki do mydła bezdotykowe.

Zalety dozowników do mydła

Dozowniki do mydła to wygodne urządzenie, które dozuje mydło, pianę lub środek antyseptyczny za pośrednictwem czujnika wyczuwającego dłonie użytkownika. Takie urządzenia nazywane są urządzeniami nabojowymi ze względu na specjalny rodzaj wypełnienia. W przeciwieństwie do konwencjonalnych typów zbiorczych mają wewnątrz jednorazowe wkłady z mydłem, które należy wymienić po wyczerpaniu się wypełniacza.

Dozowniki do mydła wyposażone są w czujnik wyzwalany ruchem dłoni, który pozwala nie dotykać urządzenia. Dzięki temu pojemniki na mydło pozwalają nam ustrzec się infekcji, grzybów i bakterii, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu. Tym samym automatyczny dozownik zapobiega infekcji krzyżowej, a co za tym idzie, znacząco poprawia poziom higieny.

Ograniczenie przepływu i ekonomia

Dozowniki bezdotykowe są urządzeniami najbardziej ekonomicznymi. Wynika to z faktu, że dozując pojedynczą porcję wypełniacza, dozowniki automatyczne ograniczają jej zużycie przez użytkownika. W przypadku opcji ręcznych odwiedzający często może wycisnąć więcej mydła, niż potrzebują. Zastosowanie automatycznych modeli pozwala ograniczyć liczbę odwiedzających i odpowiednio zaoszczędzić pieniądze właściciela. Dozowniki do mydła w płynie powinny być odpowiednio czyszczone i poddawane konserwacji. Dozowniki łazienkowe mogą być montowane przez wyspecjalizowane firmy lub przez właściciela danego pomieszczenia. Zobacz: https://www.ole.pl/category/dozowniki-mydla