Zastosowanie automatycznych dozowników

Zastosowanie automatycznych dozowników

Wszyscy wiemy, że mycie rąk jest kluczowym elementem zdrowia publicznego i osobistego. Regularne mycie rąk pomaga zwalczać rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii, które mogą powodować choroby, zmniejszać produktywność w miejscu pracy. Aby prawidłowo zachować higienę niezbędne nam będą pojemniki na mydło.

Automatyczne dozowniki mydła

Udowodniono, że regularne mycie rąk skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się zarazków. Lecz każde miejsce pracy mogą pójść o krok dalej, przechodząc na automatyczne dozowniki do mydła. Tradycyjne mydła w kostce mogą utrudniać higienę miejsca pracy, stając się miejscem gromadzenia bakterii, wirusów i innych zarazków.

Automatyczne dozowniki bezdotykowe nie mają kontaktu z brudem i zarazkami, które ludzie noszą na rękach, co pomaga powstrzymać rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń w środowisku pracy. Uruchamiają się, gdy ktoś kładzie ręce przed czujnikiem. Odmierzona ilość mydła jest następnie automatycznie uwalniana do dłoni użytkownika. Dzięki temu dozowniki automatyczne są nie tylko higieniczne, ale też wygodne. Automatyczne dozowniki do mydła nie wymagają dotykania, aby je aktywować. Ręczne dozowniki mydła i kostki mydła mogą gromadzić brud i zarazki ostatniej osoby, która ich użyła, przenosząc je na następnego użytkownika.

Ekonomiczne i bardzo skuteczne

Ręczne dozowniki mydła mogą wydawać nadmierną ilość mydła, gdy ludzie je pompują lub naciskają przyciski wielokrotnie. Automatyczne dozowniki do mydła w płynie uwalniają odmierzoną ilość do ręki użytkownika. Utrzymuje to czystsze środowisko poprzez ograniczenie rozlania i oszczędza mydło. Dozowniki łazienkowe są przeznaczone do łagodnego i skutecznego czyszczenia skóry i rąk.

Oferują opcje płynnego nawilżania i pieniącego mydła do rąk. To mydła, które utrzymują ręce w czystości i zdrowe miejsca pracy. Dozowniki do mydła bezdotykowe są idealne do toalet w placówkach medycznych, biurach, miejscach gastronomicznych, stołówkach, kampusach szkolnych i obiektach sportowych.