Dlaczego warto spędzić czas w escape room?

Dlaczego warto spędzić czas w escape room?

Kilka lat temu po raz pierwszy można było usłyszeć pojęcie escape room. Escape room to po prostu pokój zagadek. Ta forma rozrywki bardzo szybko stała się popularna. Pokoje zagadek działają w wielu miejscowościach. Wyjątkowo ciekawie można spędzić czas w escape room Kraków.

Kraków escape room – na jakie atrakcje można liczyć?

Zagadki, które proponuje escape room Kraków są niezwykle ciekawe i atrakcyjne. Escape room Kraków pozwala przenieść się uczestnikom zabawy lata 90. XX wieku. Każdy, kto odwiedzi pokoje zagadek Kraków mogą poczuć atmosferę panującą w PRL-u. Pokój zagadek Kraków proponuje bowiem do rozwiązania zagadki, których fabuła rozgrywa się właśnie w czasach PRL-u. Pokoje zagadek Kraków umożliwiają zabawę przez około czterdzieści pięć minut.

Czy pokój zagadek Kraków jest bezpieczny?

Uczestnicy zabawy w pokojach zagadek zamykani są na klucz. Pokój zagadek Kraków od klasycznych escape room trochę się różni. Pomieszczenia escape room Nowa Huta nie są zamykane na klucz. Wiele osób zastanawia się więc nad tym, zabaw w escape room Nowa Huta jest bezpieczna. Warto więc wiedzieć, że escape room w Krakowie zapewnia bezpieczną zabawę. W escape room w Krakowie działa monitoring.

Obsługa śledzi cały czas przebieg zabawy. Escape room w Krakowie wyposażony w czujniki dymu i gaśnice. Oferta escape room Nowa Huta adresowana jest to grup składających się z różnej liczby osób. Grupy mogą liczyć od dwóch do pięciu osób. W zabawach mogą brać udział tylko osoby, które mają ukończone czternaście lat.