Obracane foteliki dla dzieci

Obracane foteliki dla dzieci

Wchodząc do sprawdzonego sklepu z fotelikami samochodowymi dla dzieci rodzic ma na uwadze dobro swojego malucha. Bezpieczny fotelik dla dziecka w takim miejscu musi zatem spełniać wszelkie określonym normy bezpieczeństwa. Nie musi się to jednak wiązać z niewygodnym i nieraz kłopotliwym usadowieniem oraz zapinaniem młodego pasażera, wyginając się przy tym na tylnym siedzeniu. Znaleziono na ten problem nowoczesne rozwiązanie. 

Nowoczesne i sprawdzone foteliki 

Foteliki samochodowe dla dzieci z możliwością obrotu to duże udogodnienia dla każdego rodzica. Ich mechanizmy są w pełni bezpieczne i pozwalają odwrócić siedzisko w dowolną stronę: do drzwi, tyłem do kierunku jazdy, czy też przodem. Profesjonalny sklep z fotelikami samochodowymi powinien mieć ten typ produktu w swoim asortymencie, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. 

Postaw na RWF – bezpieczeństwo przede wszystkim

Sklep z fotelikami samochodowymi to miejsce, w którym rodzice powinni mieć możliwość wyposażenia swojego dziecka we wszystko to, co jest dla jego ochrony najlepsze.  Bezpieczne foteliki samochodowe z możliwością obrotu są w stanie sprostać tym wymaganiom, gdyż można je ustawić chociażby tyłem do kierunku jazdy.

Jak potwierdzają statystyki, jest to o wiele bezpieczniejsza pozycja, niż jazda przodem. Na jej korzyść działa chociażby sama fizyka. Siła oddziałująca na ciało malucha jadącego tyłem, podczas zderzenia czołowego samochodu, rozkłada się równomiernie. Dzięki temu głowa, czy też szyją, nie są znacznie narażone. W sprawdzonym sklepie z fotelikami samochodowymi każdy sprzedawca, doradzający swoim klientom, powinien ich o tym poinformować, by każdy rodzic miał pełne spektrum tego, co może zagwarantować swojemu maluszkowi.