Domy z aneksem kuchennym w Dąbrówce na sprzedaż

Domy z aneksem kuchennym w Dąbrówce na sprzedaż

Planujesz zmiany w swoim życiu i w końcu chcesz żyć „na swoim”? Nie lubisz zgiełku miasta? W takim razie nowe domy z aneksem kuchennym w Dąbrówce to inwestycja, która na pewno Cię zainteresuje. Piękna lokalizacja, nowoczesne osiedle, cisza i spokój – a to wszystko zaledwie 30 minut od Poznania.

Malownicze osiedle domów z aneksem kuchennym w Dąbrówce

Domy pod Poznaniem wcale nie muszą być postawione na środku pola, w otoczeniu dziurawych dróg i błotnych wiejskich dróżek. Osiedlem w Dąbrówce pod Poznaniem zajmujemy się od kilkunastu lat – dzięki temu byliśmy w stanie stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich. Gwarantujemy pełną infrastrukturę: oświetlone drogi i chodniki, bezpieczne place zabaw, tereny zielone, prywatne ogrody, miejsca parkingowe oraz garaże. W okolicy znajduje się też wiele leśnych terenów oraz urokliwych ścieżek, które zachęcają do spacerów.

Nasze domy z aneksem kuchennym w Dąbrówce to doskonałe rozwiązanie dla singli, par i rodzin z dziećmi. Nieruchomości mogą być wykończone pod klucz, co gwarantuje nowym lokatorom komfort i brak uciążliwego, dezorganizującego życie remontu.

Sprzedajemy domy:

  • z tarasem,
  • z ogrodem,
  • z garażem.

Nowoczesne domy z aneksem kuchennym na sprzedaż

Nowe domy z aneksem kuchennym w Dąbrówce można nabyć już w stanie gotowym do wprowadzenia się. Nasi architekci mają doświadczenie w projektowaniu i urządzaniu wnętrz – już nie będziesz musiał się martwić projektowaniem czy doborem materiałów wykończeniowych. A dbaniem o przebieg remontu zajmiemy się my: współpracujemy z zaufaną ekipą budowlaną, która nie tylko zna się na tym, co robi, ale także nie powoduje dużych opóźnień. Zakup domu z aneksem kuchennym w Dąbrówce to czysta przyjemność.

Kochasz przyrodę? Cenisz ciszę i spokój, ale zależy Ci równocześnie na dobrym skomunikowaniu osiedla z większym miastem? W takim razie nasze domy pod klucz spełniają Twoje wymagania. Zapraszamy do kontaktu – nasi konsultanci nie tylko odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, ale także pomogą Ci w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji kredytowej. Nowe domy w Dąbrówce to inwestycja, która się opłaca.