Kiedy do lekarza medycyny pracy?

Kiedy do lekarza medycyny pracy?

Lekarz medycyny pracy zajmuje się wykonywaniem wstępnych, okresowych i profilaktycznych badań pracowników.  Lekarz medycyny pracy jest osobą uprawnioną także do przeprowadzania badań specjalistycznych skierowanych do określonych grup zawodowych. Do lekarz medycyny pracy muszą się obecnie zgłaszać na badania także osoby, które zamierzają zdobyć prawo jazdy. 

Okresowe badania pracowników

Do ośrodka czy przychodni medycyna pracy w Poznaniu przynajmniej raz w życiu zawodowym zgłosił się każdy pracownik. Diagnostyka z medycyna pracy w Poznaniu obejmuje badania wstępne, okresowe i profilaktyczne z zakresu laryngologii, okulistyki i neurologii. Badania z zakresu medycyna pracy w Poznaniu nie pochłaniają zbyt wiele czasu, ale od nich zależy, czy pracodawcy dopuści nas do wykonywania obowiązków służbowych. Ośrodki medycyny pracy zawsze przygotowują specjalną ofertę lekarz medycyny pracy dla firm. Lekarz medycyny pracy dla firm jest rozwiązaniem bardzo korzystnym, gdyż podczas jednej wizyty pracownicy mogą wykonać badania dodatkowe.

Plusy badań okresowych

Oferta lekarz medycyny pracy dla firm skierowana jest do firm z Poznania i okolic. Jakość usług świadczonych przez lekarzy medycyny pracy dla firm jest bardzo wysoka. Ośrodek medycyny pracy dla firm oferuje również badania dla kierowców. W ramach oferty medycyny pracy dla firm dostępne są także szczepienia profilaktyczne i ochronne, między innymi przeciwko WZW. Więcej na ten temat osoby zainteresowane mogą przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.